Obnovljen:

Recepcioner, Irig

Lokacija: Irig (Srbija, Irig)
Naziv radnog mesta: Recepcioner
Naziv kompanije: Vinska kuća Kovačević

Otvorili smo dva nova restorana u okviru Vinske kuće Kovačević na Fruškoj gori. Zbog proširenja obima posla potrebne su nam nove kolege koje će svojim znanjem i entuzijazmom upotpuniti naš tim, na poziciji

Recepcioner

Opis posla:

  • Prijem rezervacija i оrganizacija plana i postavke stolova u restoranu
  • Komunikacija, prijem i organizacija gostiju u restoranu
  • Prodaja vina i propratne evidencije
  • Dodeljivanje soba gostima
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Evidencija o popunjenosti i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju

Od vas očekujemo:

  • Iskustvo rada na istim poslovima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Komunikacione veštine
  • Uslužnost i ljubaznost
  • Poznavanje engleskog jezika

Mi nudimo:

  • Stimulativne radne uslove i prijatno radno okruženje
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji prijavite se što pre, jer proces selekcije je u toku!