Objavljen:

Administrativni radnik, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Administrativni radnik
Naziv kompanije: *

Tekst oglasa

Potreban ADMINISTRATIVNI RADNIK.

Opis posla:

- knjiženje poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje (ulazni i izlazni računi, troškovi, blagajne, izvodi banke),
- poznavanje elektronskog bankarstva,
- drugi poslovi u oblasti adminostracije, po potrebi i nalogu rukovodioca,

Uslovi:

- minimum 2 godine rada na knjigovodstveni ili administrativnim poslovima,
- samostalnost u radu,
- komunikacione sposobnosti,
- sklonost ka timskom radu,
- poznavanje knjiženja izvoda, ulaznih faktura, izlaznih faktura,
- saradnja sa bankama, poreskim i drugim institucijama,
- poznavanje rada u Word-u i Excel-u,
- minimum srednja stručna sprema,
- odgovornost, preciznost, temeljan pristup poslu.

Nudimo:

- redovnu zaradu,
- mogućnost napredovanja,
- rad u dinamičnom i prijatnom poslovnom okruženju.

Svoju radnu biografiju (CV) i propratno pismo pošaljite isključivo elektronskim putem na mejl: medixtechnologie2@gmail.com