Objavljen:

Prodavac u fast food restoranu, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Prodavac u fast food restoranu
Naziv kompanije: "Kamion Food Truck"

Tekst oglasa

Potreban PRODAVAC u fast food restoranu.

Opis posla:

Tražimo pouzdanog i motivisanog kolegu/inicu za rad u našem fast food "Kamion Garaža" i "Kamion Food Truck". Naš brend raste i potrebna nam je pomoć.

Ključne odgovornosti:

• Priprema hrane prema našim standardima kvaliteta

• Održavanje higijene radnog prostora i opreme

• Komunikacija sa kupcima i prijem narudžbina

• Briga o svežini i kvalitetu namirnica

• Rad na kasi i rukovanje gotovinom

Uslovi:

• Poželjno iskustvo u ugostiteljstvu, ali nije obavezno

• Spremnost za rad u dinamičnom okruženju

• Sposobnost rada u timu i ljubaznost prema kupcima i kolegama

• Timski duh i pozitivan stav

• Fleksibilnost u radnom vremenu

Nudimo:

• Rad u prijateljskom i podržavajućem okruženju

• Mogućnost napredovanja

• Redovna plata i stimulacije

• Obrok tokom smene

Prijave:

Molimo zainteresovane kandidate da se jave na telefon 0616428004 pozivom ili porukom.

Srećno